Pamukkale / Denizli

Mehmetçik Mah. 2622 Sk. No:2 Daire: 3 Altınyaprak Apartman

fatmanur çal

Fatmanur ÇAL

Psikolog

Fatmanur Çal

Lisans eğitimini Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji bölümünde tamamladım. Eğitim hayatım boyunca birçok seminere, sempozyumlara, atölyelere ve sosyal sorumluk projelerine katılım sağlamış olup, üniversitenin psikoloji topluluğunda etkin olarak rol aldım. Bireysel ve çift terapisine ilgi duyup; ergen, yetişkin grupları ile çalışmalarıma devam etmekteyim. Bilişsel Davranışçı Terapi ekolünü benimsemekte olup Prof. Dr.Ebru Şalcıoğlu’ndan Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) eğitimini tamamlamış bulunmaktayım. Aktif olarak ; panik bozukluk, agorafobi,sosyal kaygı, travma sonrası stres bozukluğu, obsesif- kompulsif bozukluk, yaygın kaygı bozukluğu ve depresyon üzerine çalışmaktayım bunun yanı sıra stresle başa çıkma , öfke kontrol bozukluğu üzerine de çalışmaktayım. Seanslarımda bilişsel davranışçı terapi ekolünden faydalanmaktayım. Aynı zamanda psikoloji alanıyla ilgili diğer eğitimlere katılım sağlamaktayım.

ALDIĞI EĞİTİMLER

 • BİLİŞSEL DAVRANIŞÇI TERAPİ
 • CİNSEL TERAPİ EĞİTİMİ
 • AKTARIM ODAKLI TERAPİ

ÇALIŞTIĞI ALANLAR

 • Panik Bozukluk
 • Agorafobi
 • Sosyal Kaygı
 • Travma Sonrası Stres Bozukluğu
 • Obsesif- Kompulsif Bozukluk
 • Yaygın Kaygı Bozukluğu( Anksiyete)
 • Depresyon
 • Öfke Kontrol Bozukluğu
5 7 Puanlar
Puanlayın
Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Büşra
Büşra
1 ay önce

Ben kendisinden çok memnun kaldım, bana çok iyi geldi.Çok sıkıntılı bir dönemdeyim.Şuan boşanma aşamasındayım,çok kararsızdım ne yapacağımdan emin değildim,fatmanur hanımın desteğiyle bu durumu toparladığımı düşünüyorum.Ruhuma çok iyi geldi,çok sıkıntılı dönemden geçtim. Beni dinleyişi ve motive edişiyle yeniden hayat buldum. Kendime yeni hayatım için gerçekçi hedefler koydum ve bunları gerçekleştirmek için adımlar atıyorum.Çok güçlendim, kendisine teşekkür ve minnet borçluyum.

İsmail
İsmail
1 ay önce

Fatmanur hanım bence alanında çok başarılı biri ve izlediği yöntemler ve yaklaşımlar bana çok iyi geldi. Cok anlayışlı ve çok yönlü biri oldugunu düşünüyorum ve onda en çok bunu seviyorum. Onunla tanıştığım için çok memnunum ve açık görüşlü, genç, dinamik bir terapiste ihtiyacı olan herkese öneririm.

Özlem
Özlem
1 ay önce

yaşamış olduğum sorunlar esnasında araştırma sonucunda Fatmanur hanımla tanıştık, içinde bulunduğum kuyudan çıkmam için yol gösterdi yoluma ışık tuttu. Yaklaşımı, anlayışı yol göstericiliği kendini gösteriyor ve bunu hissediyorsunuz. Sayesinde kaybettiğim yaşama sevincimi , içimdeki huzuru yeniden buldum. Terapi sonrasında kattığı farkındalığı düşünme tarzınızın hayatınızın nasıl iyileştiğini hayretler ve mutluluk içinde fark ediyorsunuz. İşini layığıyla yapan ve size iyi gelebilecek her şeyi sunmaya çalışan bir insan . Yollarımızın kesiştiği için , yeniden ben olabildiğim için , hayatın güzelliklerini gösterdiği ve yaşadığım durumları yok seviyesinde düzelttiğimiz için çok mutluyum. Umuyorum ihtiyacı olan zor durumda olan herkesin yolu fatmanur hanımla kesişir. Her şey için teşekkür ederim.

Zühal
Zühal
1 ay önce

Çok iyi bir dinleyici.Arkadaş edasıyla çok rahat bir şekilde anlatabiliyorsunuz. Sizi çok rahatlatan tavrı var.Çözümleri, görüşleri, çok nokta atışı tespitleriyle sağlıklı şekilde bakış açısı kazandırabilen bir insan kendisi.Süreçte de çok gözle görülür faydalar gördüm.Problem gördüğüm noktaları tek tek çözüme kavuşturabildim.Çok faydalı, kesinlikle sorun odaklı ve profesyonel bir danışman. Yanındayken ailemden birisinin yanında hisseder gibi bir rahatlık hissettim.Problemin çözülmesiyle, yarattığı farkındalıklarla ayrıca bir rahatlık hissettim.

4
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x
()
x
Konuşma Başlat
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
İmago Psikoloji Destek Hattı
Merhaba, size nasıl yardım edebiliriz?