Pamukkale / Denizli

Mehmetçik Mah. 2622 Sk. No:2 Daire: 3 Altınyaprak Apartman

Denizli Psikolog

Denizli Psikolog Uzmanlar

osman olcay yaman
Osman Olcay Yaman

UZ. KLİNİK PSİKOLOG/YAZAR

S....
S....@imagopsikoloji
Read More
Kendilik algımın artmasını, kendimi farklı açılardan da tanımamı ve adım adım mutluluğu daha fazla hissetmemi sağladığı için Osman Olcay Hocama çok teşekkür ederim. Şimdiyi hissetmek ve anda kalabilmek için kesinlikle tavsiye ederim.
Devamını Oku →
H...C...
H...C...@imagopsikoloji
Read More
Terapiye anksiyete bozukluğu ve panik atak şikayetlerim sebebiyle yaklaşık 1 yıl önce başladım. Terapiye başlamadan önce kendimi çok çaresiz hissediyordum kimseyle konuşamıyordum.
Devamını Oku →
Previous
Next
cennet büşra vural
Cennet Büşra VURAL

PSİKOLOG / ÇOCUK TERAPİST

S....
S....@imagopsikoloji
Read More
8 yaşındaki kızımın sosyal ortamda çekinik olması ve kendini ifade edememesi nedeniyle Cennet hanımdan destek almaya karar verdik. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine kendisiyle tanıştık.... ...İyi ki Cennet hanım ile yollarımız kesişmis. Herkese tavsiye ederim.
Devamını Oku →
H...C...
H...C...@imagopsikoloji
Read More
Dört yaşındaki kızımda benden ayrışamama ve kreşe gitmek istememe problemi yaşıyorduk. Bundan dolayı pedagog arayışı içerisindeydim. Psikolog bir arkadaşın önerisi ile Cennet hanım’dan destek almaya karar verdik.
Devamını Oku →
Previous
Next
fatmanur çal
Fatmanur Çal

PSİKOLOG

Büşra
Büşra@imagopsikoloji
Read More
Ben kendisinden çok memnun kaldım, bana çok iyi geldi.Çok sıkıntılı bir dönemdeyim.Şuan boşanma aşamasındayım,çok kararsızdım ne yapacağımdan emin değildim,fatmanur hanımın desteğiyle bu durumu toparladığımı düşünüyorum.Ruhuma çok iyi geldi,çok sıkıntılı dönemden geçtim.
Devamını Oku →
İsmail
İsmail@imagopsikoloji
Read More
Fatmanur hanım bence alanında çok başarılı biri ve izlediği yöntemler ve yaklaşımlar bana çok iyi geldi. Cok anlayışlı ve çok yönlü biri oldugunu düşünüyorum ve onda en çok bunu seviyorum. Onunla tanıştığım için çok memnunum ve açık görüşlü, genç, dinamik bir terapiste ihtiyacı olan herkese öneririm.
Devamını Oku →
Previous
Next
Mustafa Temeloğlu

Dil ve Konuşma Terapisti

Elif
Elif@imagopsikoloji
Read More
Her hafta oğlum Mustafa hocanın dersini heyecanla bekliyor 🥰 🙏 gönül rahatlığıyla cocuklarınızı emanet edebilirsiniz.
Devamını Oku →
Esra Verim
Esra Verim@imagopsikoloji
Read More
Hocamızla tanıdık tavsiyesi ile yollarımız kesişti, kısa zamanda cok güzel ilerlemeler aldık, o kadar kaygılı bir sürecin icindeyken suan daha mutluyuz 🙂 başarılarınızın daim olmasını dilerim Mustafa hocam 🙏
Devamını Oku →
Previous
Next
denizli psikolog

Randevu Al

En kısa sürede dönüş sağlayacağız.
Lütfen Seçim Yapınız

Danışan Yorumları

Denizli psikoterapi hizmeti veren kurumumuz, Denizli ve çevresine yüz yüze hizmet alma imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra, online terapi ile de dünyanın ve Türkiye’nin farklı bölgelerine destek sağlamaktadır. Forum çamlık ilerisindeki yerimiz herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir konumdadır. İmago psikoloji bilgi ve birikimin adresidir. Kurumumuzda görev yapan meslektaşlarımız uzun yıllardır psikoloji camiasındadır. Her biri eğitimlerini tamamlamış, donanımlı ve tecrübeli uzmanlardır. Güvenebileceğiniz ve konforlu destek alabileceğiniz kurumumuz, size ve sevdiklerinize iyi gelecek, yaşam kalitenizi arttıracaktır. Bunun yanı sıra hayat verimliliğinizi yükseltecek, iyilik halinizi kalıcı hale getirecektir. Sorunlarınızın kaynağını anlamanızı sağlarken, içsel dünyanızdaki bazen karmaşık gelecek sürecinizde size eşlik edecektir.

PSİKOLOG NEDİR?

Psikoloji zihin ve davranışın bilimsel çalışmasıdır. Psikoloji çok yönlü bir disiplindir ve insan gelişimi, spor, sağlık, klinik, sosyal davranış ve bilişsel süreçler gibi birçok alt çalışma alanını içerir.

Psikolog Ne Yapar?

Psikolog, insanların nasıl düşündüğü, hissettiği ve davrandığıyla ilgili çeşitli konularda araştırma, uygulama ve öğretimle ilgilenirler. Çalışmaları bireyleri, grupları, aileleri ve ayrıca daha büyük kurum ve kuruluşlardaki bireyleri de içerebilir. Psikologların araştırmalarını ve uygulamalarını gösterdikleri konu türlerinden bazıları şunlardır:

 • Depresyon, anksiyete, fobiler vb. gibi zihinsel sağlık sorunları
 • Davranışın nörolojik, genetik, psikolojik ve sosyal belirleyicileri
 • Sağlığın psikolojik belirleyicileri ve sağlık ve hastalık yönetimine katkıda bulunan psikolojik faktörler
 • Fiziksel sağlığı korumada psikolojik faktör davranışları
 • Psikolojik faktörler ile fiziksel koşullar ve hastalık (örneğin diyabet, kalp hastalığı, felç) arasındaki ilişkiler
 • Yaşam sonu bakımının psikolojik yönlerinin yönetimi
 • Bilişsel işlevler (örneğin, öğrenme, hafıza, problem çözme, entelektüel yetenek);
 • Yaşam boyu gelişimsel ve davranışsal yetenekler ve sorunlar
 • Bağımlılıklar, madde kullanımı ve kötüye kullanımı (örneğin sigara, alkol, reçeteli ve eğlence amaçlı ilaçlar)
 • Stres, öfke ve yaşam tarzı yönetiminin diğer yönleri;

Denizli psikolog olarak kurumumuz İmago psikoloji, kişilerin iyilik hallerine ulaşabilmeleri için ulaşılabilir ve güvenilir psikoterapi desteği sağlamaktadır.

denizli psikolog

Psikologlar Hangi Alanlarda Çalışır?

 • Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Alanlarında
 • Milli Eğitim Bakanlığı Alanlarında
 • Savunma Bakanlığı ve Milli İstihbarat Teşkilatı birimleri ile sivil toplum kuruluşları
 • Psikoteknik merkezleri, özel muayenehaneler, özel hastane ve poliklinikler, üniversitelerin psikolojik danışmanlık merkezleri ve özel şirketlerde “psikolog” kadrosunda çalışabilmektedirler

Denizli psikoterapi hizmeti veren kurumumuz, Denizli ve çevresine yüz yüze hizmet alma imkanını sunmaktadır. Bunun yanı sıra, online terapi ile de dünyanın ve Türkiye’nin farklı bölgelerine destek sağlamaktadır.

Psikolog ve Psikiyatrist arasındaki fark nedir?

Psikologlar yetkileri dahilinde uygulama yapmaları gerekmektedir. Nöropsikoloji uygulayan bir psikoloğun (Kaza veya felçten sonra ortaya çıkabilecek düşünme veya beyin işlevindeki sorunları değerlendiren ve tedavi eden) nöropsikoloji alanında eğitim almış olması önemlidir.

Çocuk psikolojisi üzerine çalışan bir psikolog, çocuk psikolojisi vb. alanlarda eğitim almış olmalıdır. Uygulayıcı bir psikolog, insanların bu sorunların üstesinden gelmelerine veya yönetmelerine yardımcı olmak için düşünme, hissetme ve davranıştaki sorunları değerlendirmek ve teşhis etmek için eğitilmiştir. Bir psikolog, değerlendirme ve teşhise yardımcı olması için psikolojik testleri kullanmak üzere benzersiz bir şekilde eğitilmiştir.

Psikiyatristler, ruh sağlığı ve zihinsel bozukluklarda uzmanlaşmaya devam eden tıp doktorlarıdır. Psikiyatristler genellikle danışanlarının ruhsal bozukluklarını yönetmelerine yardımcı olmak için ilaç kullanırlar ve ilaçların çok gerekli olduğu bazı bozukluklar vardır (örneğin şizofreni ve bazı depresyonlar). Bazı psikiyatristler de psikologların yaptığı gibi psikoterapi yaparlar.

Denizli psikolog ekibiyle destek sağlayan İmago Psikoloji’de alanında yetkin psikologlara ayrıca yer verilmektedir. Kurumumuz da verilen psikoterapi desteği kapsamında çalışılan terapi teknikleri:

Denizli Psikolog

Denizli Psikolog Randevusunu Nasıl Alabilirim?

Denizli psikolog randevusu almanız için tek yapmanız gereken ana sayfamızda bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşmaktır. Uzmanlarımız sizlerle iletişime geçecektir. Kişiler kurumumuzdan randevu almak için, telefon, mail, whatsapp üzerinden ulaşım sağlayabilir.

Psikolog Fiyatları

Psikolojik destek psikologlar, psikolojik danışmanlar, denizli pedagoglar, aile danışmanları, gibi farklı terapi yaklaşımları verilebilmektedir. Yaygın bir durma gelen, bireylerin yaşamlarında olumlu sonuçlar yaratan psikolojik destek bir hizmet türüdür. Bu anlamda hizmet kalitesi ve ücretleri illere kurumlara göre farklılık göstermektedir.

Bu konuda psikolojik hizmet kalitesinin belirleyici faktör olduğu günlük ihtiyaçların dan farklı olarak bu danışman hizmetinin kişiye özel ve önemli noktalar içerdiğini düşünerek yaklaşım göstermek gerekmektedir. Psikolog, pedagog, aile danışmanı veya psikiyatri hizmetleri uzmanın yeterliliği ve aldığı eğitimler kapsamında kendi içerisinde farklılaştığı gibi seans ücretlerinde farklılık olmasına neden olmaktadır.

Denizli Psikolog güvenebileceğiniz ve konforlu destek alabileceğiniz, size ve sevdiklerinize iyi gelecek, yaşam kalitenizi arttıracaktır. Bunun yanı sıra hayat verimliliğinizi yükseltecek, iyilik halinizi kalıcı hale getirecektir. Sorunlarınızın kaynağını anlamanızı sağlarken, içsel dünyanızdaki bazen karmaşık gelecek sürecinizde size eşlik edecektir.

Ücretsiz Ön Görüşme