Pamukkale / Denizli

Mehmetçik Mah. 2622 Sk. No:2 Daire: 3 Altınyaprak Apartman

Denizli Psikolog

Denizli Psikolog Uzmanlar

osman olcay yaman
Osman Olcay Yaman

UZ. KLİNİK PSİKOLOG/YAZAR

S....
S....@imagopsikoloji
Read More
Kendilik algımın artmasını, kendimi farklı açılardan da tanımamı ve adım adım mutluluğu daha fazla hissetmemi sağladığı için Osman Olcay Hocama çok teşekkür ederim. Şimdiyi hissetmek ve anda kalabilmek için kesinlikle tavsiye ederim.
Devamını Oku →
H...C...
H...C...@imagopsikoloji
Read More
Terapiye anksiyete bozukluğu ve panik atak şikayetlerim sebebiyle yaklaşık 1 yıl önce başladım. Terapiye başlamadan önce kendimi çok çaresiz hissediyordum kimseyle konuşamıyordum.
Devamını Oku →
H...C...
H...C...@imagopsikoloji
Read More
Merhabalar. Hayatımda her şey yolunda iken içimde anlam veremediğim bir huzursuzluk hali yaşamaya başlamıştım. Bunun üzerine okumalar, izlemeler yaparken Olcay Bey’e rast geldim. Sonrasında seanslara başladık. Alanında yetkinliği ve samimi üslubu ile çok keyifli bir süreç geçirdik. Kendi duygularımı, kendi içimi, odaklanmam gerekenleri keşfetmemi sağladı. Kendi adıma güzel bir yol katettiğimi düşünüyorum. Artık çok daha iyi hissediyorum ve kendim konusunda daha bilinçli, daha farkındayım. Emin olun seanstaki paylaşımlar, sizi kendinize getirecek ve hayatınızı güzelleştirecektir. Herkese içtenlikle tavsiye ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
H...C...
H...C...@imagopsikoloji
Read More
Kafamdan çıkaramadığım düşünceler için yardıma ihtiyacım vardı ve Olcay Bey sayesinde çok kısa zamanda eski ve sağlıklı ruh halime dönmeyi başardım. Kendisi samimi ve güleryüzlü biri. Kendisine bir tanıdığım aracılığıyla ulaştım. Yaptığımız seanslar çok faydalı oldu benim için. Kısa bir süreç (1 ay) sonrasında artık istemediğim düşüncelerimle başa çıkabiliyorum. Kendisini herkese tüm ciddiyetimle tavsiye ediyorum. Her seans emin olun ki değecektir.
Previous
Next
Rasim Uzun

PSİKOLOJİK DANIŞMAN

Elif
Elif@imagopsikoloji
Read More
Hem profesyonel hem mesleğini severek yaptığı için güven verdi. Yaşadığım sıkıntılı süreçte yanımda olup sorunlarımı daha bilinçli ve hafif atlatmam da yardımcı oluyor. Teşekkür ederim Rasim Bey..
Esra Verim
Esra Verim@imagopsikoloji
Read More
Yasadigim sıkıntılarin bir cogunu sayesinde atlattim. Bana cok iyi geldiniz. Tesekkur ediyorum.
Previous
Next
Şura Öner

PSİKOLOG

Nazan
Nazan@imagopsikoloji
Read More
Şura Hanım yolun başında bir psikolog olmasına rağmen kendini çok güzel geliştirmiş birisi. Gerek sorduğu sorularla gerekse yaptığı değerlendirmelerle sizin kendinizi daha iyi anlamanızı sağlıyor. Sıcak, samimi gülümsemesi bile size kendinizi daha iyi hissettirebilir. Rahatlıkla kendimi açabiliyorum. Bazen sadece anlatmak ve yargısızca dinlenilmek bile sizi hafifletiyor. Her hafta onca yoğunluğumun arasında buraya gelmekten çok memnunum sebebi de Şura Hanım’la kurduğum güven ve samimiyet dolu ilişki. Kendisine çok teşekkür ederim.
Esra Verim
Esra Verim@imagopsikoloji
Read More
Şura hanım işini çok iyi yapan bir psikolog. Çok zor bir süreçten geçerken karşılaştım kendisiyle. Ondan terapi almaya başladım iyi ki başlamışım. Şura hanım benimle çok güzel ilgilendi ve tedavime süreci boyunca hep yanımda oldu. Bana umut oldu, güler yüzü ve tatlı sohbetiyle beni çok tatmin etti. Vee sayesinde sosyal kaygı bozukluğunu aşabildim şimdi hayata daha umutlu bakıyorum.. Kendisine çok teşekkür ederim.
Previous
Next
Fatoş Yaman

Psikolojik Danışman/Çocuk terapisti

Fatma
Fatma@imagopsikoloji
Read More
Merhaba, oğlumun açıklanamaz ve yersiz korkuları vardı. Üstesinden gelebilmek için psikolog tavsiyesi aldım ve yolumuz Fatoş hanımla kesişti. Kendisi ilk seanstan itibaren kızımla harika bir bağ kurdu ve artık benzer sorunlar yaşamıyoruz. Güler yüzlü ve samimi yaklaşımı ile bize yol gösteren Fatoş hanıma buradan da teşekkür ederiz 🙂
Melike
Melike@imagopsikoloji
Read More
Çocuğum için geldik. Öfke krizleri çok fazlaydı. Terapi sayesinde kendi yaptığım yanlışları görme fırsatım oldu. Şuan çocuğumla daha sağlıklı bir ilişki içerisindeyim. Teşekkür ederim Fatoş hanıma
Previous
Next
denizli psikolog
Lütfen Seçim Yapınız
Denizli psikoterapi hizmeti veren kurumumuz, Denizli ve çevresine yüz yüze hizmet alma imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra, online terapi ile de dünyanın ve Türkiye’nin farklı bölgelerine destek sağlamaktadır. Forum çamlık ilerisindeki yerimiz herkesin rahatlıkla ulaşabileceği bir konumdadır. İmago psikoloji bilgi ve birikimin adresidir. Kurumumuzda görev yapan meslektaşlarımız uzun yıllardır psikoloji camiasındadır. Her biri eğitimlerini tamamlamış, donanımlı ve tecrübeli uzmanlardır. Güvenebileceğiniz ve konforlu destek alabileceğiniz kurumumuz, size ve sevdiklerinize iyi gelecek, yaşam kalitenizi arttıracaktır. Bunun yanı sıra hayat verimliliğinizi yükseltecek, iyilik halinizi kalıcı hale getirecektir. Sorunlarınızın kaynağını anlamanızı sağlarken, içsel dünyanızdaki bazen karmaşık gelecek sürecinizde size eşlik edecektir.

PSİKOLOG NEDİR?

Psikoloji zihin ve davranışın bilimsel çalışmasıdır. Psikoloji çok yönlü bir disiplindir ve insan gelişimi, spor, sağlık, klinik, sosyal davranış ve bilişsel süreçler gibi birçok alt çalışma alanını içerir.

Psikolog Ne Yapar?

Psikolog, insanların nasıl düşündüğü, hissettiği ve davrandığıyla ilgili çeşitli konularda araştırma, uygulama ve öğretimle ilgilenirler. Çalışmaları bireyleri, grupları, aileleri ve ayrıca daha büyük kurum ve kuruluşlardaki bireyleri de içerebilir. Psikologların araştırmalarını ve uygulamalarını gösterdikleri konu türlerinden bazıları şunlardır:

 • Depresyon, anksiyete, fobiler vb. gibi zihinsel sağlık sorunları
 • Davranışın nörolojik, genetik, psikolojik ve sosyal belirleyicileri
 • Sağlığın psikolojik belirleyicileri ve sağlık ve hastalık yönetimine katkıda bulunan psikolojik faktörler
 • Fiziksel sağlığı korumada psikolojik faktör davranışları
 • Psikolojik faktörler ile fiziksel koşullar ve hastalık (örneğin diyabet, kalp hastalığı, felç) arasındaki ilişkiler
 • Yaşam sonu bakımının psikolojik yönlerinin yönetimi
 • Bilişsel işlevler (örneğin, öğrenme, hafıza, problem çözme, entelektüel yetenek);
 • Yaşam boyu gelişimsel ve davranışsal yetenekler ve sorunlar
 • Bağımlılıklar, madde kullanımı ve kötüye kullanımı (örneğin sigara, alkol, reçeteli ve eğlence amaçlı ilaçlar)
 • Stres, öfke ve yaşam tarzı yönetiminin diğer yönleri;

Denizli psikolog olarak kurumumuz İmago psikoloji, kişilerin iyilik hallerine ulaşabilmeleri için ulaşılabilir ve güvenilir psikoterapi desteği sağlamaktadır.

denizli psikolog

Psikologlar Hangi Alanlarda Çalışır?

 • Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Alanlarında
 • Milli Eğitim Bakanlığı Alanlarında
 • Savunma Bakanlığı ve Milli İstihbarat Teşkilatı birimleri ile sivil toplum kuruluşları
 • Psikoteknik merkezleri, özel muayenehaneler, özel hastane ve poliklinikler, üniversitelerin psikolojik danışmanlık merkezleri ve özel şirketlerde “psikolog” kadrosunda çalışabilmektedirler

Denizli psikoterapi hizmeti veren kurumumuz, Denizli ve çevresine yüz yüze hizmet alma imkanını sunmaktadır. Bunun yanı sıra, online terapi ile de dünyanın ve Türkiye’nin farklı bölgelerine destek sağlamaktadır.

Psikolog ve Psikiyatrist arasındaki fark nedir?

Psikologlar yetkileri dahilinde uygulama yapmaları gerekmektedir. Nöropsikoloji uygulayan bir psikoloğun (Kaza veya felçten sonra ortaya çıkabilecek düşünme veya beyin işlevindeki sorunları değerlendiren ve tedavi eden) nöropsikoloji alanında eğitim almış olması önemlidir.

Çocuk psikolojisi üzerine çalışan bir psikolog, çocuk psikolojisi vb. alanlarda eğitim almış olmalıdır. Uygulayıcı bir psikolog, insanların bu sorunların üstesinden gelmelerine veya yönetmelerine yardımcı olmak için düşünme, hissetme ve davranıştaki sorunları değerlendirmek ve teşhis etmek için eğitilmiştir. Bir psikolog, değerlendirme ve teşhise yardımcı olması için psikolojik testleri kullanmak üzere benzersiz bir şekilde eğitilmiştir.

Psikiyatristler, ruh sağlığı ve zihinsel bozukluklarda uzmanlaşmaya devam eden tıp doktorlarıdır. Psikiyatristler genellikle danışanlarının ruhsal bozukluklarını yönetmelerine yardımcı olmak için ilaç kullanırlar ve ilaçların çok gerekli olduğu bazı bozukluklar vardır (örneğin şizofreni ve bazı depresyonlar). Bazı psikiyatristler de psikologların yaptığı gibi psikoterapi yaparlar.

Denizli psikolog ekibiyle destek sağlayan İmago Psikoloji’de alanında yetkin psikologlara ayrıca yer verilmektedir. Kurumumuz da verilen psikoterapi desteği kapsamında çalışılan terapi teknikleri:

Denizli Psikolog

Denizli Psikolog Randevusunu Nasıl Alabilirim?

Denizli psikolog randevusu almanız için tek yapmanız gereken ana sayfamızda bulunan iletişim bilgilerinden bize ulaşmaktır. Uzmanlarımız sizlerle iletişime geçecektir. Kişiler kurumumuzdan randevu almak için, telefon, mail, whatsapp üzerinden ulaşım sağlayabilir.

Psikolog Fiyatları

Psikolojik destek psikologlar, psikolojik danışmanlar, denizli pedagoglar, aile danışmanları, gibi farklı terapi yaklaşımları verilebilmektedir. Yaygın bir durma gelen, bireylerin yaşamlarında olumlu sonuçlar yaratan psikolojik destek bir hizmet türüdür. Bu anlamda hizmet kalitesi ve ücretleri illere kurumlara göre farklılık göstermektedir.

Bu konuda psikolojik hizmet kalitesinin belirleyici faktör olduğu günlük ihtiyaçların dan farklı olarak bu danışman hizmetinin kişiye özel ve önemli noktalar içerdiğini düşünerek yaklaşım göstermek gerekmektedir. Psikolog, pedagog, aile danışmanı veya psikiyatri hizmetleri uzmanın yeterliliği ve aldığı eğitimler kapsamında kendi içerisinde farklılaştığı gibi seans ücretlerinde farklılık olmasına neden olmaktadır.

Denizli Psikolog güvenebileceğiniz ve konforlu destek alabileceğiniz, size ve sevdiklerinize iyi gelecek, yaşam kalitenizi arttıracaktır. Bunun yanı sıra hayat verimliliğinizi yükseltecek, iyilik halinizi kalıcı hale getirecektir. Sorunlarınızın kaynağını anlamanızı sağlarken, içsel dünyanızdaki bazen karmaşık gelecek sürecinizde size eşlik edecektir.

Ücretsiz Ön Görüşme