Pamukkale / Denizli

Mehmetçik Mah. 2622 Sk. No:2 Daire: 3 Altınyaprak Apartman

Uzmanlarımız

osman olcay yaman
Osman Olcay Yaman

UZ. KLİNİK PSİKOLOG/YAZAR

S....
S....@imagopsikoloji
Read More
Kendilik algımın artmasını, kendimi farklı açılardan da tanımamı ve adım adım mutluluğu daha fazla hissetmemi sağladığı için Osman Olcay Hocama çok teşekkür ederim. Şimdiyi hissetmek ve anda kalabilmek için kesinlikle tavsiye ederim.
Devamını Oku →
H...C...
H...C...@imagopsikoloji
Read More
Terapiye anksiyete bozukluğu ve panik atak şikayetlerim sebebiyle yaklaşık 1 yıl önce başladım. Terapiye başlamadan önce kendimi çok çaresiz hissediyordum kimseyle konuşamıyordum.
Devamını Oku →
H...C...
H...C...@imagopsikoloji
Read More
Merhabalar. Hayatımda her şey yolunda iken içimde anlam veremediğim bir huzursuzluk hali yaşamaya başlamıştım. Bunun üzerine okumalar, izlemeler yaparken Olcay Bey’e rast geldim. Sonrasında seanslara başladık. Alanında yetkinliği ve samimi üslubu ile çok keyifli bir süreç geçirdik. Kendi duygularımı, kendi içimi, odaklanmam gerekenleri keşfetmemi sağladı. Kendi adıma güzel bir yol katettiğimi düşünüyorum. Artık çok daha iyi hissediyorum ve kendim konusunda daha bilinçli, daha farkındayım. Emin olun seanstaki paylaşımlar, sizi kendinize getirecek ve hayatınızı güzelleştirecektir. Herkese içtenlikle tavsiye ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
H...C...
H...C...@imagopsikoloji
Read More
Kafamdan çıkaramadığım düşünceler için yardıma ihtiyacım vardı ve Olcay Bey sayesinde çok kısa zamanda eski ve sağlıklı ruh halime dönmeyi başardım. Kendisi samimi ve güleryüzlü biri. Kendisine bir tanıdığım aracılığıyla ulaştım. Yaptığımız seanslar çok faydalı oldu benim için. Kısa bir süreç (1 ay) sonrasında artık istemediğim düşüncelerimle başa çıkabiliyorum. Kendisini herkese tüm ciddiyetimle tavsiye ediyorum. Her seans emin olun ki değecektir.
Previous
Next
Rasim Uzun

PSİKOLOJİK DANIŞMAN

Elif
Elif@imagopsikoloji
Read More
Hem profesyonel hem mesleğini severek yaptığı için güven verdi. Yaşadığım sıkıntılı süreçte yanımda olup sorunlarımı daha bilinçli ve hafif atlatmam da yardımcı oluyor. Teşekkür ederim Rasim Bey..
Esra Verim
Esra Verim@imagopsikoloji
Read More
Yasadigim sıkıntılarin bir cogunu sayesinde atlattim. Bana cok iyi geldiniz. Tesekkur ediyorum.
Previous
Next
Şura Öner

PSİKOLOG

Nazan
Nazan@imagopsikoloji
Read More
Şura Hanım yolun başında bir psikolog olmasına rağmen kendini çok güzel geliştirmiş birisi. Gerek sorduğu sorularla gerekse yaptığı değerlendirmelerle sizin kendinizi daha iyi anlamanızı sağlıyor. Sıcak, samimi gülümsemesi bile size kendinizi daha iyi hissettirebilir. Rahatlıkla kendimi açabiliyorum. Bazen sadece anlatmak ve yargısızca dinlenilmek bile sizi hafifletiyor. Her hafta onca yoğunluğumun arasında buraya gelmekten çok memnunum sebebi de Şura Hanım’la kurduğum güven ve samimiyet dolu ilişki. Kendisine çok teşekkür ederim.
Esra Verim
Esra Verim@imagopsikoloji
Read More
Şura hanım işini çok iyi yapan bir psikolog. Çok zor bir süreçten geçerken karşılaştım kendisiyle. Ondan terapi almaya başladım iyi ki başlamışım. Şura hanım benimle çok güzel ilgilendi ve tedavime süreci boyunca hep yanımda oldu. Bana umut oldu, güler yüzü ve tatlı sohbetiyle beni çok tatmin etti. Vee sayesinde sosyal kaygı bozukluğunu aşabildim şimdi hayata daha umutlu bakıyorum.. Kendisine çok teşekkür ederim.
Previous
Next
Fatoş Aytaşkın

Psikolojik Danışman/Çocuk terapisti

Fatma
Fatma@imagopsikoloji
Read More
Merhaba, oğlumun açıklanamaz ve yersiz korkuları vardı. Üstesinden gelebilmek için psikolog tavsiyesi aldım ve yolumuz Fatoş hanımla kesişti. Kendisi ilk seanstan itibaren kızımla harika bir bağ kurdu ve artık benzer sorunlar yaşamıyoruz. Güler yüzlü ve samimi yaklaşımı ile bize yol gösteren Fatoş hanıma buradan da teşekkür ederiz 🙂
Melike
Melike@imagopsikoloji
Read More
Çocuğum için geldik. Öfke krizleri çok fazlaydı. Terapi sayesinde kendi yaptığım yanlışları görme fırsatım oldu. Şuan çocuğumla daha sağlıklı bir ilişki içerisindeyim. Teşekkür ederim Fatoş hanıma
Previous
Next
denizli psikolog

Randevu Al

En kısa sürede dönüş sağlayacağız.
Lütfen Seçim Yapınız
Ücretsiz Ön Görüşme