Pamukkale / Denizli

Mehmetçik Mah. 2622 Sk. No:2 Daire: 3 Altınyaprak Apartman

Şura Öner

PSÎKOLOG

Şura Öner

Lisans eğitimimi Aydın Adnan Menderes Üniversitesi Psikoloji bölümünde onur derecesiyle tamamladım. Lisans eğitimim sırasında çeşitli seminerlere, sempozyumlara ve atölyelere katılım sağladım. Ek olarak akademik çalışmalarda da aktif rol üstlenerek yazarlarından biri olduğum “Ölüm Belirginliğinin ve Kovid-19 Korkusunun Kovid-19 Aşısı Karşıtlığına Etkisi: Yarı Deneysel Bir Çalışma” başlıklı makale Nesne Psikoloji Dergisi’nde yayımlandı.  Ayrıca lisans eğitimim sırasında çeşitli kliniklerde gönüllü staj yaparak alanı tanıma ve gözlem yapma fırsatı buldum. Lisans eğitimimin ardından Prof. Dr. Murad Atmaca’dan  Bilişsel Davranışçı Terapi (BDT) eğitimini tamamladım. Prof. Dr. Esra Yancar Demir tarafından ise Şema Terapi eğitimini tamamladım. Aktif olarak; depresyon, panik bozukluk, sosyal kaygı, yaygın kaygı bozukluğu, sınav kaygısı, özgül fobiler, travma sonrası stres bozukluğu, obsesif-kompulsif bozukluk ve yeme bozuklukları üzerine çalışmaktayım. Ergen ve yetişkin gruplarıyla çalışmakta ve seanslarımı Bilişsel Davranışçı Terapi ve Şema Terapi ekolü çerçevesinde sürdürmekteyim.

 

Aldığım Eğitimler:

Bilişsel Davranışçı Terapi

Şema Terapi

Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi

Kabul ve Kararlık Terapisi

 

Çalıştığım Alanlar:

Depresyon

Panik Bozukluk

Sosyal Kaygı

Yaygın Kaygı Bozukluğu

Sınav Kaygısı 

Özgül Fobiler

 Travma Sonrası Stres Bozukluğu

Obsesif-Kompulsif Bozukluk 

 Yeme Bozuklukları

 

 

 

5 8 Puanlar
Puanlayın
Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
Tüm yorumları görüntüle
Zilan
Zilan
1 yıl önce

Şura Hanım gayet ilgili ve nazik biri  rahatlıkla kendimi ifade edebiliyorum Olaylara farklı bir taraftan bakmamı sağlıyor ,bazı konulara bakış açımı değiştirdi. Kendisiyle tanıştığım için çok şanslıyım her şey için teşekkür ederim .

Begum Altan
Begum Altan
1 yıl önce

Şura hanım işini çok iyi yapan bir psikolog. Çok zor bir süreçten geçerken karşılaştım kendisiyle. Ondan terapi almaya başladım iyi ki başlamışım. Şura hanım benimle çok güzel ilgilendi ve tedavime süreci boyunca hep yanımda oldu. Bana umut oldu, güler yüzü ve tatlı sohbetiyle beni çok tatmin etti. Vee sayesinde sosyal kaygı bozukluğunu aşabildim şimdi hayata daha umutlu bakıyorum.. Kendisine çok teşekkür ederim.

Nazan
Nazan
1 yıl önce

Şura Hanım kendini çok güzel geliştirmiş birisi. Gerek sorduğu sorularla gerekse yaptığı değerlendirmelerle sizin kendinizi daha iyi anlamanızı sağlıyor. Sıcak, samimi gülümsemesi bile size kendinizi daha iyi hissettirebilir. Rahatlıkla kendimi açabiliyorum. Bazen sadece anlatmak ve yargısızca dinlenilmek bile sizi hafifletiyor. Her hafta onca yoğunluğumun arasında buraya gelmekten çok memnunum sebebi de Şura Hanım’la kurduğum güven ve samimiyet dolu ilişki. Kendisine çok teşekkür ederim.

Cansu
Cansu
11 ay önce

Şura Hanım benim ilk psikolojik desteğimdi. Bana karşı ilk seyansımızdan başlayarak hep çok pozitifti. Beklediğimden çok daha kısa sürede kendimi tanımamı ve sorunlarımı çözmemi sağladı. Yeniden ihtiyaç duymam halinde direkt olarak onunla iletişimde kalmak isteyecek kadar yakın bir bağ kurdu benimle. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Duygu
Duygu
11 ay önce

Şura Hanımla geçirdiğimiz süreçten oldukça memnun kaldım. Başlangıçta kendimi açmak konusunda zorluk yaşasamda Şura Hanımın dikkati ve anlayışıyla bu durumun üstesinden gelebildim. Kendisine çok teşekkür ederim

Muhammet
Muhammet
4 ay önce

Şura Hanım çok nazik ve iyi bir psikolog kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır kesinlikle gönül rahatlığıyla destek alabilirsiniz. Ayrıca sizin sayenizde çok daha güçlü olduğumu hissediyorum size minnettarım artık geleceğe daha umutlu bakabiliyorum. Tekrar tekrar teşekkür ederim Şura Hanım ☺️🙏

Ücretsiz Ön Görüşme
6
0
Düşüncelerinizi çok isterim, lütfen yorum yapın.x